Jiangmen Furongda Stainless Steel Products Factory

Jiangmen Furongda Paslanmaz Çelik Ürünleri Fabrikası

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Şirket ticaret
Markalar: KANCA EVYESİ
No. Çalışanları: 80~100
Yıllık satış: 30,000-40,000
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

FOOK SINK , 2008 yılında 80'den fazla personeliyle 2 facories ile kurulan bir aile işletmesidir. Kurucu Mr.Lee, mükemmel profesyonel bilgisi ve dürüst, sorumlu kaliteli kalitesi ile paslanmaz çelik evye endüstrisinde 25 yılı aşkın deneyime sahip, bizi en iyi yerel el yapımı lavabo işletmesi haline getirdi ve müşteriler ve en güvenilir paslanmaz çelik evye tedarikçisi haline geliyor.

Geçmiş
2008 Mr.Li tarafından kuruldu

FOOK SINK, Jiangmen'deki en eski paslanmaz çelik el yapımı lavabo fabrikası olan ve eşsiz teknoloji ve hizmetler nedeniyle el yapımı lavabo endüstrisinde lider konumda olan 2008 yılında kurulmuştur .

2012 İlk genişleme

  Yüksek kaliteli ürünler ve hızlı teslimat süresi siparişlerimizi artırdı ve üretim ölçeğinin genişlemesi acil talebimiz haline geldi. Yeni tesis ve ekipman resmi olarak 2012 yılında piyasaya sürüldü.

2018 Yeniden ölçeklendirme

Mükemmel kalite, müşterilerin derin güvenini kazanmak için paslanmaz çelik el yapımı lavabonun çeşitli stilleri, ikinci bir tesis inşa etmemizi, müşterilerimize daha iyi hizmet vermemizi istedi.

Hizmet
FOOK SINK , güvenilir müşterilerimiz ve distribütörlerimiz için yüksek kaliteli ve gelişmiş ürünlerle en karlı pazarı paylaşmayı amaçlamaktadır.

- Düşük MOQ sınırlaması, LCL veya ekspres gönderiyi desteklemek için esnek envanter.

- Teslimattan beş yıl garanti.

- Teknik destek (profesyonel mühendislik, boyut, çizim, test raporu ve kurulum talimatı, vb.)

- Pazar desteği (yüksek kaliteli fotoğraflar, video çekimleri, bülten paylaşımı ve özelleştirilmiş teklif)

-Mükemmel kaynak entegrasyonu yeteneği, paslanmaz çelik evye endüstrisindeki iyi itibarımız sayesinde, müşterilere makul fiyatlarla daha geniş bir ürün yelpazesi sağlayan, enerji ve zaman tasarrufu sağlayan birçok yüksek kaliteli banyo, mutfak ve aksesuar üreticileri ile istikrarlı bir işbirliğimiz var.

- 24 saat çağrı hizmeti.

Çin'in özel ekonomik kalkınma bölgelerinde üretilmesinin bir sonucu olarak tüm ürünlerimiz çok uygun ve ithalat / ihracat sürecinde de size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz!

Ekibimiz
100'den fazla ekibimiz , 10 yıla kadar şirketle birlikte olan birçok personeli içerir, bazıları daha uzun, kesintisiz ve yenilikçi, yüksek kaliteli ve istikrarlı bir paslanmaz çelik lavabo sağlamak için zengin bir deneyim sunar.

Bu, kalite kontrol süpervizörü, muayene ve genel denetim için üç kişiden oluşan beş kişilik kalite kontrol ekibimizdir.

Green Fook Sink
Fook Lavabo sosyal sorumluluk sahibi bir kuruluştur, bu nedenle "yeşil lavabo" konseptimizdir.

Bizim malzeme yeşil :

Geri dönüştürülebilir metal olan paslanmaz çelik, mutfak lavaboları için mükemmel bir çevre dostu üründür.

Üretimimiz sırasında kullanılan aşındırıcılar ve atıklar tekrar kullanılabilir:

           Bu atıkları topluyor ve başka ürünler yapmak için tekrar kullanılmaları gereken fabrikalara sağlıyoruz.

Bizim ambalaj yöntemi çevre dostu

  Biz ambalaj iki yolu, bir karton ambalaj, bu ambalaj malzemeleri geri dönüştürülebilir, diğer tepsi yuvalama ambalaj, bu şekilde bir palet olabilir çok lavabolar, ulaşım maliyetini azaltmak, enerji tasarrufu ve ambalaj malzemeleri .

Üretim sürecimiz çevre dostudur :

Üretim sürecimiz çevre dostudur ve zehirli gaz ve kanalizasyon üretmez. Toz bozunma sistemimiz var ve tozu boşaltmıyoruz.

Çevresel dostluğumuzu koruyacak, gelecekte üretim seviyemizi ve çevre bilincimizi sürekli geliştirecek ve kapasitemiz dahilinde topluma ve insana katkı sağlayacağız.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin